Jdi na obsah Jdi na menu
 


V domově a na poli - 1. díl

23. 4. 2006

 

Puňťa byl malé štěňátko, které žilo v jedné rodině. Jak tak Puňťa rostl, chtěl toho znát a vidět víc a víc. Jednou rodina jela o prázdninách na výlet někam na hory.

Měli v autě otevřené okénko a Puňťa se z něj díval ven. Najednou vypadl z okna. Bum bác!

Ta rodina si toho ani  nevšimla, takže nemohli zastavit a vzít ho. Puňťa spadl do pole na balíky sena. Byl u silnice a chtěl ji přejít. Udělal jeden krok. Najednou kolem něho prosvištělo auto. Puňťa se lekl a schoval se za balíky sena. Uvědomil si, že přes cestu to nepůjde. Musel tedy jít přes pole. Šel tedy přes pole. Uviděl traktor s vazačem sena.

Už věděl, jak se u silnice vzaly balíky sena. Štěkal na ten traktor, ale držel se od něj dál. Pak šel dále přes pole. Tam už viděl další hordu balíků. Už se docela stmívalo, a Puňťa byl pořád ještě na poli. Byl na balících sena a najednou usnul. Ráno vstal a uviděl, že je v seníku. Jak usnul, odvezli seno do seníku. Rychle seskočil na zem a pokračoval dlouhou chodbou. Uviděl nějaké pány a schoval se, aby se mohl dívat, co dělají. Pak ti páni odešli. Puňťa najednou uviděl, jak ti páni otevřeli nějaké dveře. Jeden pán najednou řekl druhému: "Pohni si, než se ty dveře zavřou!" Puňťa to slyšel a rychle vyběhl, aby stihl doběhnot za dveře. Povedlo se mu to. Tam se zase schoval, aby uslyšel, jak si ti páni povídají. Jeden pán řekl tomu druhému, který vyšel ze dveří, aby udělal tohle: Aby naložili balíky sena na nákladní auto. Ti dva pánové poslechli a hned šli. Ale to už Puňťa neviděl, protože už byl schovaný na jednom z balíků. Jeden pán vzal právě ten, na kterém Puňťa byl. Naložil ho do vozu. Asi za půl hodiny byly všechny balíky na voze. Ti dva pánové tam nastoupili a jeden z nich nastartoval. Když byli v polovině cesty, najednou z jednoho balíku vykoukly uši. A hele! Z balíku vyskočil pejsek, skoro tak velký, jako Puňťa. Ten pejsek se jmenoval Rex.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

40 Ways to Lower Your Blood Load

(ASkegevept, 13. 10. 2018 0:10)

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pharmacie-paris/

Reading the new blood weight guidelines

(ASkegevept, 28. 9. 2018 15:10)

Pression arterielle est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-france-turquie/

What is a salutary blood pressure

(AAmiztevebet, 12. 7. 2018 12:54)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre determination bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/equivalent-naturel-du-cialis/